nasıl çalışır?

About

Narside Nedir?

40 m² bir alanda yılda sadece 3000 tl'ye yaz , kış , kar demeden ekim yapabileceğiniz , doğal ürünler yetiştirebileceğiniz , kolaylıkla kamera üzerinde takip edebileceğiniz sanal değil gerçek tarlanızdır.

Narside ekmek istediğniz ürünlerinizin  sizin adınıza ekimini , bakımını , hata hasat dahi siz yorulmadan sizin adınıza yapar ve adresinize gönderir.

 

Neden Narside?

Çünkü doğa kusursuzdur ve Narside’nin kalite esaslarının temelini doğa belirler.

Narside fide/tohum seçiminden, ekim ve bakım yöntemlerine, hasattan, kargo gönderimine kadar tüm süreçlerde sağlıklı, doğal tarım garantisi verir. Narside size her zaman en doğalını sunmayı garanti eder.

Tarlamdan ne kadar ürün alırım?

İnsan sağlığına zararlı kimyasalların, hormon veya GDO’nun asla kullanılmadığı Komşuköy’de esas olan doğanın kendisidir. Tarlanızdan, doğa koşullarının el verdiği ölçüde çıkan tüm ürünler tarafınıza ulaştırılır.

Temel amacımız tarlanızın tüm bakımlarını doğal tarım esaslarına uygun koşullarda ve en yüksek standartta gerçekleştirmektir. Rekolte konusunda, kilogram veya adet garanti edilememektedir. Çünkü doğal tarımda rekolte, sezonun doğa koşullarına göre şekillenir. Bazı sezonlarda bir üründen daha yüksek performans alınabiliyorken, farklı bir üründen -değişken doğa şartları nedeniyle- düşük performans alınabilir. Bu nedenle, tarlanız için ürün karması oluştururken çeşitliliğe önem vermenizi tavsiye ederiz.

narside’ de neler var?
  • ücretsiz üye olun
  • tarlanızı bilgisayardan 7/24 izleyin
  • tarlanızı kiralayın
  • sezonluk ürünler
  • otelimizde konaklayın
  • hakkımızda
müşteri yorumları